info@mertled.com
MERT LED AYDINLATMA

MERT LED AYDINLATMA® , 2010 yılında gelişmeye açık şirket olarak kurulmuştur. Dünya pazarının önemli markalar ile çalışmaktayız.

LED ve LED aydınlatma konularında odaklanmış uzman ve deneyimli bir firmadır.

Türkiye LED ve LED aydınlatma pazarının önde gelen firmalarındandır.

Uluslararası alanda LED ve LED aydınlatma ticaretiyle uğraşan Türk şirketlerindendir.

Türkiye pazarında en büyük müşteri portföyüne sahip firmalardan biridir.

DAİMA İYİ KALİTE

Üretim aşamasındaki ürünlerimizin kontrolünü test makinelerinde ve farklı ısılarda yaşlanma testlerine tabi tutarak yaptırıyoruz. Deneyimli kalite kontrol ekibimiz üretimin her aşaması ile ilgilenmektedir. İlk aşama olan hammadde hazırlığından son aşama olan ürünlerin paketlenmesine kadar her konuya özen gösteriyoruz. Üstelik ürünlerimizde sadece Amerikan ve Tayvan malı çipler kullanıyoruz. Yurtdışındaki üretici firmalarımızı düzenli denetleme ziyaretleri ile kontrol altında tutuyoruz. Böylelikle, kalitemizin sürekli gelişmesi ve standart olmasını garanti altına alıyoruz. MERT LED AYDINLATMA, sadece imalatçı firmanın ürettiği ürünü alan bir firma değil aynı zamanda bursada kendi üretim tesisimizde imalatçı firmaya istediği ürünü istediği özelliklerde ürettiren bir firmadır.

REKABETÇİ FİYATLAR

Müşterimiz olduğunuz takdirde, size Avrupa’nın kalite standartlarını ve ciddiyetini, Çin’in ucuz emek gücünü, Tayvan’ın yönetim deneyimlerini, saldırgan ve esnek fiyatlandırmayı ve daha bir çok ayrıcalığı sunuyoruz.

HIZLI TESLİMAT

Siparişlerinizi tarafımıza ilettiğiniz andan itibaren planlamamıza dahil ederek bildirdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

SATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS

Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

VE DAHA FAZLASI

Lütfen ihtiyaçlarınızı bize bildirmekten çekinmeyin. İnanıyoruz ki, müşterimizin memnuniyeti ve kazancı bizim kazancımız olduğu kadar kayıpları da bizim kaybımız olacaktır. Bu kayıpların önüne ise ancak ekonomik olduğu kadar kaliteli olan ürünlerle veya diğer alternatiflerle geçilebileceğinin bilincindeyiz.GARANTİ BANKASI KARAKÖY İSTANBUL
IBAN:TR95 0006 2000 4000 0006 6515 02
YAPI KREDI RIHTIM İSTANBUL
IBAN:TR100006701000000062307577
FİNANS BANK GALATA İSTANBUL
IBAN: TR51 0011 1000 0000 0013 5008 26

Choose Theme Options
Predefined Color Skins